External Media (1.0.13) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Upload
te: ఎక్కించు
