External Media (1.0.16) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Views
az: Görünüşlər

en: Upload
az: Yükləmə

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
az: İstifadəçi siçanı şəklin üzərinə apardıqda başlıq alət ipucu kimi istifadə olunur.

en: Remove selected
az: Seçilmişləri silin

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: no preview
az: önizləmə yoxdur

en: The preview image will be shown while editing the content.
az: Məzmunu redaktə edərkən önizləmə şəkli göstəriləcək.
