External Media (1.0.16) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
