External Media (1.0.16) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Views
gl: Vistas

en: Upload
gl: Subir

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Remove selected
gl: Eliminar seleccionados

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
