External Media (1.0.16) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.
