External Media (1.0.17) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Upload
mn: Оруулах
