External Media (1.0.17) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Upload
ne: अपलोड
