External Media (1.0.19) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Views
oc: Vistas

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr
