External Media (1.0.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Upload
jv: Unggah

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
