External Media (1.0.20) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hy: Էկրանի ընթերցողների կողմից օգտագործվող պատկերի կարճ նկարագրությունը և ցուցադրվում է, երբ պատկերը բեռնված չէ:  Սա կարևոր է մատչելիության համար:
