External Media (1.0.20) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Views
is: Gagnasýn

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Choose file...
is: Veldu skrá...
