External Media (1.0.22) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.
