External Media (1.0.22) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Remove selected
gu: પસંદ કરેલ દૂર કરો
