External Media (1.0.22) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Upload
sl: Nalaganje
