External Media (1.0.3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Upload
ca: Puja

en: Scope
ca: Àmbit

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: Progress indicator: @progress_indicator
ca: Indicador de progrés: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
ca: Previsualitza l'estil d'imatge: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
