External Media (1.0.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Scope
et: Ulatus

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Progress indicator: @progress_indicator
et: Progressi indikaator: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style
