External Media (1.0.4) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Scope
nl: Bereik

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: No preview
nl: Geen voorbeeldweergave

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Progress indicator: @progress_indicator
nl: Voortgangsindicator: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
nl: Voorbeeldweergave afbeeldingsstijl: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.
