External Media (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔
