External Media (1.0.5) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Upload
el: Αποστολή

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: no preview
el: χωρίς προεπισκόπηση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.

en: Choose a file
el: Επιλέξτε αρχείο
