External Media (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Remove
is: Tak burtur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Upload
is: Uppsending
