External Media (1.0.5) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Remove
ro: Elimină

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Upload
ro: Încarcă

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: No preview
ro: Fără previzualizare

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ro: Titlul este folosit ca un sfat când utilizatorul trece cu mouse-ul peste imagine.

en: Remove selected
ro: Eliminați ceea ce e selectat

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: no preview
ro: fără previzualizare

en: The preview image will be shown while editing the content.
ro: Imaginea de previzualizare va fi afișată în timpul editării conținutului.

en: Choose a file
ro: Alege un fișier

en: Progress indicator: @progress_indicator
ro: Indicator de progres: @progress_indicator

en: Preview image style: @style
ro: Previzualizați stilul imaginii: @style
