External Media (1.0.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Upload
th: อัพโหลด

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
th: ชื่อเรื่องจะใช้เป็นการแนะนำเครื่องมือเมื่อผู้ใช้เลื่อนเมาส์ไปที่ภาพ

en: Remove selected
th: ลบที่เลือกแล้ว

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
