External Media (1.0.22) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Upload
ka: ატვირთვა
