External Media Focal Point (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Preview
ar: معاينة

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ar: يظهر العنوان عندما يمر سهم الماوس فوق الصورة.

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: no preview
ar: لا توجد معاينة

en: The preview image will be shown while editing the content.
ar: سيتم عرض معاينة الصورة أثناء تعديل المحتوى.
