External Media Focal Point (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
