External Links (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Domain
az: Domen
