External Links (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Settings
hr: Postavke

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Domain
hr: Domena
