External Links (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್
