External Links (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Domain
lv: Domēns
