External Links (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Domain
mn: Домэйн
