External Links (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Settings
ro: Setări

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Domain
ro: Domeniu
