External Links (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Domain
vi: Miền
