External Links (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Domain
ta: இணையகளம்
