External Links (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Domain
fa: دامنه
