External Links (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: External Links
te: బయటి లంకెలు
