External Links (2.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Domain
ar: النطاق
