External Links (2.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Domain
el: Όνομα χώρου
