External Links (2.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Settings
gl: Axustes

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Domain
gl: Dominio

en: (opens in a new window)
gl: (abre nunha nova lapela)
