External Links (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Domain
th: โดเมน
