External Links (2.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Domain
ka: დომენი
