External Links (2.0.3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Before
no: Før

en: After
no: Etter

en: Domain
no: Domene

en: Append
no: Legg til
