External Links (2.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Domain
pl: Domena

en: Append
pl: Dołącz
