External Links (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: External Links
ca: Enllaços externs

en: Add icon to external links
ca: Afegeix una icona als enllaços extens

en: Add icon to mailto links
ca: Afegeix una icona als enllaços mailto

en: Consider subdomains internal
ca: Considera els subdominis com interns

en: Open external links in a new window
ca: Obre els enllaços externs en una nova finestra

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
ca: Text a mostrar a la caixa de la finestra emergent d'avís de l'enllaç extern.

en: Here are some common patterns.
ca: Tot seguit teniu alguns patrons comuns.

en: Common special characters:
ca: Caràcters especials comuns:

en: Exclude links matching the pattern
ca: Exclou els enllaços que concordin amb el patró

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
ca: Introduïu una expressió regular per als enllaços que vulgueu excloure de ser considerats com externs.

en: Include links matching the pattern
ca: Inclou els enllaços que concordin amb el patró

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
ca: Introduïu una expressió regular per als enllaços interns que vulgueu considerar com externs.
