External Links (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: External links
sk: Externé odkazy

en: Alter the display of external links on the site.
sk: Zmení zobrazenie externých odkazov na stránke.

en: Add icon to external links
sk: Pridať ikonu k externým odkazom

en: Places an !icon icon next to external links.
sk: Pridá !icon ikonu k externému odkazu.

en: Add icon to mailto links
sk: Pridá ikonu k odkazu na e-mailovú adresu

en: Places an !icon icon next to mailto links.
sk: Pridá !icon ikonu k odkazom na e-mailovú adresu.

en: Consider subdomains internal
sk: Považovať poddomény za interné

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
sk: Text zobrazovaný vo vyskakujúcom upozornení externého odkazu.
