External Links (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Settings
cs: Nastavení

en: External Links
cs: Externí odkazy

en: Add icon to external links
cs: Přidat ikonu externím odkazům

en: Add icon to mailto links
cs: Přidat ikonu k e-mailovým odkazům

en: Consider subdomains internal
cs: Považovat subdomény za interní

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
cs: Text se zobrazí ve vyskakovacím okně externího odkazu jako varování.

en: Matches example.com.
cs: Odpovídá example.com.

en: Multiple patterns can be strung together by using a pipe. Matches example.com OR example.net.
cs: Mnohonásobné vzorky mohou být svázány dohromady pomocí roury (svislé čáry |). Odpovídá example.com OR example.net.

en: Matches any character.
cs: Odpovídá nějakému znaku.

en: The previous character or set is optional.
cs: Předchozí znak nebo sada jsou nepovinné.

en: Matches any digit (0-9).
cs: Odpovídá nějaké číslici (0-9).

en: Brackets may be used to match a custom set of characters. This matches any alphabetic letter.
cs: Závorky mohou být použity k porovnání vlastní skupiny znaků. To odpovídá jakémukoli znaku abecedy.

en: External links uses patterns (regular expressions) to match the "href" property of links.
cs: Externí odkazy používají vzorky (regulární výrazy) pro porovnání vlastnosti "href" odkazů.

en: Here are some common patterns.
cs: Zde je několik častých vzorků.

en: Common special characters:
cs: Časté speciální znaky:

en: Exclude links matching the pattern
cs: Vyloučit odkazy, které odpovídají vzorku

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
cs: Zadejte regulární výraz pro odkazy, které si přejete vyloučit z odkazů považovaných za externí.

en: Include links matching the pattern
cs: Zahrnout odkazy, které odpovídají vzorku

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
cs: Zadejte regulární výraz pro interní odkazy, které si přejete považovat za externí.

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
cs: Tento odkaz vás zavede na externí webové stránky. Nejsme zodpovědni za jejich obsah.

en: (link is external)
cs: (odkaz je externí)

en: Modify behavior and appearance of external links.
cs: Změní chování a vzhled externích odkazů.

en: External Links administration page.
cs: Stránka správy externích odkazů.

en: External Links Settings
cs: Nastavení externích odkazů

en: Enable Pop-up warnings
cs: Povolit upozornění ve vyskakovacím okně

en: Comma-separated list of CSS selectors to exclude
cs: Čárkami oddělený seznam selektorů CSS k vyloučení

en: Comma-separated list of CSS selectors to include
cs: Čárkami oddělený seznam selektorů CSS k zahrnutí

en: Places an <span class="ext"> </span>&nbsp; icon next to external links.
cs: Umístí <span class="ext"> </span>&nbsp; ikonu vedle externích odkazů.

en: Places an <span class="mailto"> </span>&nbsp; icon next to mailto links.
cs: Umístí <span class="mailto"> </span>&nbsp; ikonu vedle e-mailových odkazů.
