External Links (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: External Links
fi: Sivuston ulkopuoliset linkit

en: Common special characters:
fi: Yleisimmät erikoismerkit:

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
fi: Tämä linkki vie sinut ulkopuoliselle verkkosivustolle, emme ota vastuuta sen  sisällöstä.

en: Place an icon next to external links.
fi: Aseta kuvake ulkoisen linkin jälkeen.

en: Exclude links with the same primary domain.
fi: Sulje pois linkit joilla on sama domain.

en: For example, a link from 'www.example.com' to the subdomain of 'my.example.com' would be excluded.
fi: Esimerkiksi linkki 'www.esimerkki.fi' joka osoittaa alidomainiin 'minun.esimerkki.fi' suljetaan pois.

en: Display a pop-up warning when any external link is clicked.
fi: Näytä varoitus ponnahdusikkunassa kun sivuston ulkopuolelle johtavaa linkkiä painetaan.

en: Text to display in the pop-up warning box.
fi: Varoitusikkunassa näytettävä teksti.
