External Logging (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Event
hr: Događanje

en: Error
hr: Greška

en: Active
hr: Aktivno

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Current
hr: Trenutno

en: Operation
hr: Operacija

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Monitoring your site
hr: Nadzor vaše lokacije
