External Logging (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Error
sl: Napaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
