External Logging (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Error
ta: பிழை

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Current
ta: தற்சமய

en: Operation
ta: செயல்

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான

en: Monitoring your site
ta: தங்கள் தளத்தை கவனிக்கிறது
