External Logging (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Event
it: Evento

en: Error
it: Errore

en: Active
it: Attivo

en: Severity
it: Rilevanza

en: Warning
it: Avviso

en: Current
it: Corrente

en: Security
it: Sicurezza

en: Operation
it: Operazione

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico

en: Monitoring your site
it: Monitorare il sito
